Skip links

Zespół

Jest twórcą kliniki DenticaNova i współtwórcą marki BeautyNova. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku podyplomowym. W zeszłym roku ukończył kierunek Kosmetologii Praktycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Strefa BeautyNova pozwala mu zrealizować pierwotne założenie holistycznego podejścia do pacjenta. Teraz pacjent DenticaNova jest dla Niego też klientem BeautyNova.
Absolwentka fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 15 lat zgłębiam tajniki masażu.Specjalizuje się w masażach klasycznych, leczniczych,antycellulitowych i relaksacyjnych.Do pracy podchodzę w sposób holistyczny. Uwzględniam indywidualne potrzeby pacjenta i jego preferencje, z poszanowaniem jedności ciała,ducha i psychiki. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. W wolnym czasie oddaje się rodzinie. Odpoczywam, czytając kryminały i słuchając dobrej muzyki.
Współtwórczyni strefy Beauty. Ukończyła kierunek kosmetologii praktycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W DenticaNova pracuje od 2014 roku. Jako dyplomowana higienistka wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne, lakowanie i wybielanie zębów. W BeautyNova z wielką troską zadba o twoją skórę dobierając i wykonując profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii. Cały czas podnosi kwalifikacje w tej dziedzinie, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Czas wolny kocha spędzać z rodziną, która jest dla niej priorytetem. Zimą z pasją oddaje się jeździe na snowboardzie, a lato lubi spędzać na gorących i złocistych plażach.
Z DenticaNova związana od 2018 roku. Koordynuje pracę klinki stomatologicznej oraz strefy beauty. Często wspiera pracę rejestracji, gdzie stara się służyć pomocą i dobrym słowem. Prywatnie żona, matka i posiadaczka dwóch kotów. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną i przyjaciółmi.
Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. W BeautyNova wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Piękne efekty pracy osiąga dzięki cierpliwości i precyzji. Swoich pacjentów zarówno tych stomatologicznych, jak i kosmetologicznych otacza ciepłem i troską.

W Klinice DenticaNova pracuje od 2015 roku. Od samego początku kształtuje rejestrację kliniki. Zawsze życzliwa i nastawiona na dobro pacjenta. Empatyczna i przyjazna, przez co bardzo lubiana przez pacjentów. Prywatnie żona i matka. Lubi gotować. Wolne chwile spędza na długich wyprawach rowerowych.

W BeautyNovaod listopada 2022 r. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, dbająca o każdego klienta i jego dobro. Bardzo szybko odnalazła się w branży beauty i stomatologicznej. Prywatnie żona i matka. Wolny czas uwielbia spędzać na długich spacerach z synem lub samotnych wyprawach rowerowych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.